تبلیغات
پایگاه مقاومت بسیج حضرت رسول ص زرندیه - مطالب بهمن 1392
 
 
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، به وب سایت پایگاه مقاومت بسیج حضرت رسول(ص) خوش آمدید . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
گروه تئاتر
نوشته شده در شنبه 26 بهمن 1392
ساعت : 09:31 ب.ظ
نویسنده : هادی کاوسی

اطلاعیه

از کلیه عزیزان بسیجی جهت عضویت در گروه تئاتر به واحد فرهنگی  مراجعه نمایید


:: برچسب‌ها: اطلاعیه گروه تئاتر ,
 ساعت : 11:31 ب.ظ
نویسنده : مدیر

بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد همدان طی نامه ای به استاندار این استان اعلام کردند: توصیه ما دانشجویان بسیجی استان همدان به جنابعالی این است که ...

بسمه تعالی

 

الَّذِینَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِکَ الَّذِینَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِکَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ

 

سوره مبارکه زمر 18

 

زمان بازرگان به ما برچسب چریک زدند، زمان بنی‌صدر هم برچسب منافق، الان هم برچسب خشک مقدس و تحجر، هر قدمی که در راه خدا و بندگان مستضعف او برداشتیم برچسب‌بارانمان کردند، حالا روزی ده برچسب دشت می‌کنیم اما بسیجیان دلسرد نباشید! حاشا که بچه بسیجی میدان را خالی کند. (شهید همت)

 

و اکنون اگر صدای آن شهید والا مقام را می شنیدیم لابد می گفت: در این دوران هم برچسب یک مشت بیسواد و کور دل...

 

آقای استاندار سلام!

 

این روزها که گویی سیل افراط با نام زیبای اعتدال جامعه را شستشو می دهد حرف زدن کمی سخت شده، هر اظهار نظری که از سوی وابستگان به اعتدالیون نباشد از دیدگاه شما و هم فکرانتان مساوی با افراطی گری است لکن سکوت بیش از این جایز نیست. رهبر و مقتدای مسلمین جهان دانشجویان را موذن جامعه می نامند که اگر خوابشان ببرد جامعه را سیلاب خواهد برد.

 

آقای استاندار!

 

اگر گفتار شما را حمل بر صحت بگیریم ما منتقدینی بی سواد هستیم که جز غر زدن عملی دیگر از دستانمان برنمی آید. منتقدین به توافق ژنو بی سواد هستند؟! شما با چه سنگ محکی به این کشف تاریخی نائل آمده اید؟ در بین منتقدین به این توافق نامه بعضآ علما،خانواده شهدا، فارغ التحصیلان رشته های مرتبط با علوم هسته ای و علوم سیاسی دیده می شوند. این تفکر چه رابطه ای با اعتدال شعاری شما و هم فکرانتان دارد؟؟

 

آقای استاندار!

 

این سخنان شما مبنی بر بی سواد دانستن منتقدین شدیدا مردم و ما را به این فکر واداشته که اگر اعتدال هم حزبی های شما اینگونه است پس وا ویلا از روزی که بخواهید با افراطی گری زمامداری نمائید. انتظار شما از منتقدین چیست؟ سکوت و دم نزدن درباره توافقاتی که سرتاسر گیتی از مفاد ان با خبرند الا مردم مقاوم و قهرمان ایران؟! 

 

البته این نکته را بازهم تکرار می کنیم ما به عنوان قطره ای از دریای خروشان ملت ایران در چارچوب عزت مندی و در تحت حمایت های رهبری انقلاب از تیم مذاکره کننده هسته ای حمایت می کنیم اما انتظار دارید امروز مردم ما که سالهاست با خون و جان خود آجر به آجر فردو، نطنز، راکتور اراک و... را روی هم چیده اند سکوت اختیار کنند تا با یک توافق نامه که هنوز هم به ظاهر اعتدالیون محتوای آن را با صداقت برای مردم بازگو نکرده اند آن ها را دو دستی تقددیم به دشمن کنند؟

 

ملت ایران نگران است تا مبادا نرمش قهرمانانه در این دولت تبدیل شود به نرمش محرمانه، احساس نمی کنید دوره دیکتاتوری های فکری و تکفیری ساختن فضای جامعه به سر رسیده است؟ نادان خواندن و بی سواد پنداشتن مردم تفکری اعتدالی است؟

 

جناب آقای نیکبخت!

 

توصیه ما دانشجویان بسیجی استان همدان به جنابعالی این است به جای توهین کردن به اشخاص، افراد و گروه ها در صدد ساماندهی به مشکلات خودساخته مجموعه تحت فرمان خود باشید تا دیگر شاهد تحقیر مردم در صف های سبد کالا نباشیم، جنابعالی بالاترین مقام سیاسی و اجرایی استان همدان هستید نه سخنگوی وزارت امورخارجه دولت تدبیر و امید. رای درست آن است در حیطه وظایف و اختیارات خود اظهار نظر نمائید و با سخنان ناسنجیده موجب رنجش بیش از پیش مردم از هم حزبی های اعتدال گرایتان نگردید. این نوشته ای سرگشاده بود برای ارشادی نخست و ابتدایی امید داریم تا دانشجویان بسیجی را که عضوی از مردم استان هستند بیسواد و غیر منطقی ندانید و کمی بر این نوشته تامل و تفکر نمائید.

 

و من الله التوفیق

 

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان


:: مرتبط با: سیاسی ,
:: برچسب‌ها: بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد همدان , سبد کالا , استاندار , نامه , اعتدالیون , بی سواد ,
 ساعت : 10:22 ب.ظ
نویسنده : مرتضی تنها
پدر شهید مصطفی احمدی روشن گفت: در دولت اصلاحات خنجر استکبار از پشت در کمر ما فرو رفت و حق غنی‌سازی اورانیوم از ما گرفته شد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از «خبرگزاری دانشجو»، رحیم احمدی پدر شهید مصطفی احمدی روشن در جمع دانشجویان شرکت کننده در دوازدهمین دوره اردوی آموزشی تشکیلاتی جهاد اکبر در رابطه با موضوع مذاکرات هسته‌ای گفت: چیزی که به عنوان گزارش از سوی تیم مذاکره کننده هسته‌ای منتشر شده بود، قابل تقدیر بود، اما بعد از آن که واقعیت مشخص شد و خواستند ما را به عنوان خانواده‌های شهدایی که بعد از توافقنامه با رئیس جمهور دیدار کنند شرکت کنیم، ما شرکت نکردیم، چون واقعیت این است که هم اکنون هم ما دقیقا نمی‌دانیم ماهیت این توافقنامه چیست و البته هیچ کس نمی‌داند.
 
وی افزود: در این زمان که در گوشه و کنار دیار ما سخن از سازش می‌آید و عده‌ای حلقه افتخار را بر گردن سازش‌گران می اندازند و ندای عزت و اقتدار سر می‌دهند، بد نیست که گوشه نگاهی به گلبرگی از سخنانی پخته و جا افتاده از پدر قهرمان و اسطوره‌ای ملی داشته باشیم که می‌ترسیم جای خالیش در میان ازدحام امضاهای پی در پی گم شود و ما در غفلت تمام، برای همیشه مدیون تنها یادگارش علیرضا شویم.
 
رحیم احمدی اضافه کرد: تنها کاری که در این ورطه زمان از دستمان بر آمد آن بود که دقایقی را پای صحبت‌های پدری همچنان محکم و استوار در مسیر ولایت بنشینیم تا قهرمان واقعی و راهش را هیچ‌گاه فراموش نکنیم.
 
وی در رابطه با خصوصیات شهید احمدی خطاب به حاضرین در جلسه تصریح کرد: شما برای من به منزله مصطفی می‌مانید و من این را قلبا می گویم دیدید که بعد از شهادت شهدای هسته ای و مصطفی، شش هزار دانشجوی دانشگاه های کشور رشته خود را به فیزیک هسته‌ای تغییر دادند که این تغییر رشته دانشجویان شعاری همراه با شعور و عمل بود و دانشجویان با این باور خود درس بزرگی به خانواده های شهدا دادند و هنگامی که علم از دست یک نفر افتاد شش هزار نفر اعلام آمادگی کردند که این علم را به دست گیرند.
 
وی خاطر نشان کرد: وقتی از من می‌خواهند که به دانشجویان توصیه‌ای کنم، خجالت می‌کشم از این که به این نیروی جوان توصیه کنم و از آنها می‌خواهم که نحوه سوالشان را تغییر دهند.
 
پدر شهید احمدی ادامه داد: روی صحبتم با همه شماست هم با پسران و هم با دختران، دخترهای ما هم در سال‌های جنگ تحمیلی حضور موثر خود را ثابت کردند.
 
وی تصریح کرد: مصطفی در دوران دبستانش مانند شما شیطنت‌های خودش را داشت و دوران راهنمایی را در همدان به پایان برد، عضو بسیج بود و الحمدلله دوستان بسیار خوبی داشت، در کنکور سراسری با رتبه سه رقمی در دانشگاه شریف پذیرفته شد، مسئول فرهنگی بسیج بود و کانون نهج البلاغه را راه اندازی کرده بود.
 
پدر شهید احمدی اظهار داشت: اندیشه مصطفی اندیشه متمایزی بود در زمان دانشجویی‌اش سوخت موشک اختراع کرد و در حیاط دانشگاه آزمایش شد و به نتیجه رسید، وقتی دلیل و هدفش از این کار را از او می پرسند، می گوید: ” مردم مظلوم فلسطین چگونگی انجام این کار را نمی دانند و ما باید به آن ها آموزش بدهیم و آن ها را در این زمینه حمایت کنیم. ”
 
وی ادامه داد: فکر می‌کنید مصطفی این سوخت را از چه ساخت؟ مصطفی این سوخت موشک را از نیشکر ساخت، زمانی کامپیوتری را از آقای ولایتی قرض کرد و گفت که می‌خواهد به وسیله آن، صدای مظلومیت فلسطین را به گوش مردم برساند که این قضیه را آقای ولایتی در دوران کاندیداتوری ریاست جمهوری خود مطرح کرد و بعد هم که در سایت نطنز مشغول فعالیت شد.
 
پدر شهید احمدی در ادامه گفت: در دولت اصلاحات خنجر استکبار از پشت در کمر ما فرو رفت و حق غنی‌سازی اورانیوم از ما گرفته شد و نطنز بسته شد مصطفی در آن زمان بسیار ناراحت بود. از این که بودنش دیگر فایده ای ندارد. می‌خواست نطنز را ترک کند که من به ماندن تشویقش کردم.
 
وی خاطر نشان کرد: زمانی که به دستور رهبر معظم انقلاب و پرسش از مردم سایت دوباره باز شد، مصطفی و همه بچه ها دیگر شب و روز نداشتند تا این که به غنی سازی 5/3 و 5 درصد برسند و الحمدولله این کار توسط مصطفی و دیگر شهدا انجام شد.
 
پدر شهید احمدی گفت: هنگامی که به غنی سازی 20 درصد رسیدیم، فایده‌اش را از مصطفی پرسیدند و او پاسخ داد: ” ما باید به استکبار جهانی ثابت کنیم که در غنی‌سازی از یک درصد تا بیست درصد، قدمی به آن ها احتیاجی نداریم و به تنهایی قادر بر آنیم. ” ببینید که این سخن، پهنای نظر شهدا را چگونه به وضوح به ما نشان می دهد!
 
وی ادامه داد: این اتفاق افتاد و این صنعت به عنوان یک میراث از شهدای هسته‌ای به ما رسید میراثی که استکبار جهانی را به وحشت انداخت و آن را به ناچار به پای میز مذاکره کشاند.
 
پدر شهید احمدی اضافه کرد: توافقنامه سعد آباد خیانتی بود که از جانب برخی مسئولین و نیروهای داخلی نسبت به ما شکل گرفت.
 
وی افزود: هنگامی که در آن زمان کل 5 دستگاه سانتریفیوژ ما را پلمپ کردند. خواستار 4 تا، 3 تا، 2 تا از آنها شدیم اما عددی به ما ندادند و بعد اورانیم‌های غنی شده ما را گرفتند و با نهایت بی‌شرمی تاسیسات ما را پلمپ کردند و دوربین های مداربسته‌ای را تعبیه کردند تا حتی در اطراف آن هم حق تردد نداشته باشیم. خود همین جک استراو در آن زمان آن قدر به خود مغرور شده بود که پایش را با کفش روی میز می‌گذارد و در حال سیگار کشیدن با مسئولین ما حرف می‌زند.
 
وی افزود: زمانی حضرت امام (ره) دستور می دهند که مامور کنسول شوروی را پیش ایشان بیاورند و همانجا به یک سپاهی دستور می دهند که آن سیلی ای را که آن ها به ما زدند به آن ها پاسخ گوید.
 
پدر شهید احمدی اظهار داشت: ببینید این گونه است که وقتی که به گوش خانم حضرت زهرا(س) سیلی می زنند این رسم می شود که در گوش حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س) هم سیلی زنند و بر دهان مبارک امام حسین(ع) هم چوب خیزران بکوبند. حضرت امام (ره) فرمودند که استکبار جهانی سگ است و ایشان حرفی را زدند که درست به اندازه آنان است.
وی ادامه داد: ما آن زمان چیزی جز 5 سانتریفیوژ برای از دست دادن نداشتیم ولی حالا خیلی چیزها برای از دست دادن داریم! 200 کیلو اورانیوم غنی شده آب نبود که به این سادگی از دستش دهیم اما آنها این کار را کردند!
 
احمدی گفت: می خواستند به پای جوانان ما قفل بزنند که زدند! در آن زمان 5 هزار دستگاه و امروز 19 هزار دستگاه داریم! آن موقع غنی سازی 5/3 و 5 درصد داشتیم و امروز غنی سازی 20 درصدی! دستگاه های این زمان در فردو 3 برابر دستگاه های آن زمان هستند و سه برابر آن ها کار می کنند.
 
پدر شهید احمدی ادامه داد: آنهایی که می گویند ما به غنی سازی 20 درصد احتیاجی نداشتیم، دروغ می گویند! اگر نداشتند برای چه از آغاز میلیاردها پول مردم را خرج آن کردند؟! برای چه 5-6 خانواده را این گونه بی سرپرست کردند؟! مصطفی می گفت که ما با 20 درصد می خواهیم رادیو داروهایی درست کنیم که بیماری های صعب العلاج را درمان کند.
 
وی ادامه داد: متاسفانه بعضی از مسئولین گفتند که ما تهدیدهای دشمن را جدی نگرفتیم و این احمقانه ترین جوابی است که می توانستند بدهند! چرا یک همچین نیروهای ارزنده ای را به سادگی از دست دادند، آن ها احمقند که گفتند ترور مصطفی را جدی نگرفتند.
 
وی تصریح کرد: روزی خبرنگاری از روزنامه شرق سیستان و بلوچستان با ما مصاحبه کرد و پرسید: ” حاج آقا شما بعد از توافق نامه ژنو دعوت شدید که پیش رئیس جمهور روحانی بروید؛ چرا نرفتید؟! من گفتم: "ببین برادر، هنوز نتیجه مشخص نیست! من برای چه باید بروم؟! بروم که چه بگویم؟! اگر نتیجه دیدیم که می رویم و تشکر هم می کنیم و گرنه، نه” که دیدید نتیجه چه شد و حضرت آقا چه نامه ای در جواب نامه روحانی خطاب به او نوشتند. جوانان! شما باید بینش و بصیرت داشته باشید و کنه نامه حضرت آقا را بفهمید که "المومن کیّص”
 
وی افزود: عرض کردم که یک بار توسط همین آقایان تازیانه استکبار جهانی به بدن ما خورد و ما نباید می گذاشتیم که دوباره تکرار شود! اگر من آن روز خدمت آقای روحانی رسیده بودم و امروز پیش شما می آمدم، شما باید از من دلیل می خواستید و سوال می کردید که چرا؟ دیدید که حضرت آقا چه جوابی به آنها دادند، مثل همیشه جوابی همچون مو باریک و همچون شمشیر برّنده که فرمودند: "دست یابی به آنچه مرقوم داشتید، درخور تقدیر و تشکر است.”
منبع:http://www.598.ir

:: مرتبط با: سیاسی , اخبار ,
:: برچسب‌ها: خنجر استکبار در دولت اصلاحات از پشت در کمر ما فرو رفت , http://www.598.ir/ ,
 ساعت : 05:30 ب.ظ
نویسنده : مرتضی تنها

دیدار فرماندهان و كاركنان نیروی هوایی ارتش

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در دیدار جمعی از فرماندهان و كاركنان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی، مقوله استقلال و مقابله با قدرتهای مداخله گر و سلطه جو را یكی از پایه های اصلی انقلاب اسلامی برشمردند و گفتند: اظهارنظرهای بی ادبانه مقامات آمریكایی برای همه، مایه عبرت است و ملت ایران باید مذاكرات اخیر و صحبت های آمریكایی ها را با دقت نظاره گر باشد. ایشان همچنین با اشاره به اینكه لازمه تأمین و حفظ استقلال، موضع گیری صریح و شفاف و بدون پرده پوشی درخصوص مبانی و ارزشهای انقلاب اسلامی و خطوط اصلی امام بزرگوار از جمله موضوع امریكا است، تأكید كردند: راز ماندگاری و استحكام و اقتدار درونی نظام اسلامی، متكی بودن نظام بر ایمان ها، محبت ها و اراده های مردم است و ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال، شعارهای انقلاب را با استحكام فریاد خواهد زد و بار دیگر اقتدار ملی و ایستادگی خود را به جهانیان نشان خواهد داد.
در این دیدار كه در سالروز بیعت تاریخی فرماندهان و كاركنان نیروی هوایی ارتش با امام راحل (ره) در نوزدهم بهمن سال 1357، برگزار شد، فرمانده كل قوا، این حادثه را دارای ابعاد گوناگون و پربركت خواندند و افزودند: یكی از زوایای بسیار مهم حادثه نوزدهم بهمن، زنده كردن احساس استقلال در نیروی هوایی و سپس ارتش بود، زیرا زمینه سازِ روحیه ی خودباوری و تكیه بر ظرفیت های درونی شد.
رهبر انقلاب اسلامی در تبیین مفهوم استقلال، به شیوه های استعمار جدید در استفاده از عوامل وابسته به خود بجای حضور مستقیم در كشورها، اشاره كردند و گفتند: برای مقابله با استعمار جدید علاوه بر مبارزه با استبداد و دیكتاتوری حاكم، باید با قدرت سلطه گر خارجی و حامی این دیكتاتور نیز مقابله كرد زیرا «مبارزه با مستبد و در عین حال سازش با مستكبر» به نتیجه نخواهد رسید.
حضرت آیت الله خامنه ای در همین خصوص به سرنوشت برخی انقلاب های منطقه اشاره و خاطرنشان كردند: آن انقلابی پیروز خواهد شد كه قدرتِ مداخله گرِ پشت سرِ دیكتاتور را بشناسد و به جای سازش، با آن قدرت سلطه گر مبارزه كند.
ایشان افزودند: بر همین اساس بود كه بعد از تسخیر سفارت سابق امریكا در تهران به دست جوانان انقلابی، امام (ره)، آن را انقلابی بزرگتر از انقلاب اول نامیدند زیرا این حركت نشان داد كه ملت ایران بعد از سرنگونی رژیم طاغوت، لایه بعدی سلطه و گرفتاری را می شناسد و با او مبارزه می كند.
رهبر انقلاب اسلامی تأكید كردند: این شناخت، و مبارزه با قدرت مداخله گر، معنی واقعی استقلال است.
حضرت آیت الله خامنه ای گفتند: قدرتهای خارجی و مداخله گر از حس استقلال هر كشوری می هراسند لذا همواره سعی می كنند با شیوه های گوناگون، حس استقلال خواهی در ملتها و مسئولان آنها را تضعیف كنند.
ایشان یكی از این شگردها را القای «منافات داشتن استقلال با پیشرفت» بیان كردند و افزودند: دستگاههای تبلیغاتی قدرتهای سلطه گر و عوامل داخلی آنها تلاش دارند تا اینگونه وانمود كنند كه تكیه بر منافع و هویت ملی با پیشرفت سازگاری ندارد، بنابراین اگر كشوری بخواهد پیشرفت كند باید از میل استقلال خواهی خود، بكاهد.
رهبر انقلاب اسلامی تأكید كردند: این حرف كاملاً غلط، و ساخته و پرداخته كسانی است كه با استقلال كشورها مخالفند.
حضرت آیت الله خامنه ای با تأكید بر اینكه استقلال به معنای بداخلاقی و قهر كردن با دنیا نیست، خاطرنشان كردند: استقلال به معنای سدّی در مقابل نفوذ كشورهایی است كه می خواهند منافع ملتها را تحت الشعاع منافع خود قرار دهند.
ایشان لازمه تأمین و حفظ استقلال را تكیه صریح و شفاف بر مبانی، اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی دانستند و با اشاره به سیره امام خمینی (ره) در بیان صریح و بدون ابهام مواضع، افزودند: امام (ره)، موضع خود را درخصوص رژیم طاغوتیِ موروثیِ استبدادی و سلطنتی، بدون ملاحظه و پرده پوشی بیان كردند، امام (ره) نظر خود را درباره لزوم استقرار نظام مبتنی بر اسلام و ارزشهای اسلام به صراحت اعلام كردند، امام (ره) موضع خود را در مقابل 
شبكه ی صهیونیستی خطرناكِ حاكم بر دنیا و همچنین رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی بدون هیچگونه ملاحظه ای مطرح كردند.
رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان كردند: امام بزرگوار (ره) بدون هیچ پرده پوشی نظام سلطه را كه همان نظام بین المللی معتقد به تقسیم دنیا به «سلطه پذیر و سلطه گر»، است، رد كردند و صریح و شفاف در مقابل تجلی واقعی این نظام سلطه یعنی دولت امریكا، موضع گرفتند.
حضرت آیت الله خامنه ای تأكید كردند: این موارد، اصول و پایه های انقلاب اسلامی است و بعد از گذشت 35 سال، این اصول و اهداف همچنان تغییر نكرده و نظام اسلامی با پافشاری بر این اصول و حركت در این مسیر به پیشرفت های حیرت انگیزی در بخشهای مختلف دست یافته و به یك قدرت بزرگ منطقه ای و یك عنصر مؤثر بین المللی تبدیل شده است.
ایشان افزودند: ایستادگی صریح و مستحكم ملت ایران بر اصول و مبانی انقلاب موجب شده است كه با وجود سیاست «ایران هراسی» دستگاههای تبلیغاتی وابسته به قدرتهای مداخله گر در سالهای اخیر، اكنون ملتهای دنیا و حتی نخبگان بی غرض، ملت ایران را به عنوان ملتی شجاع، با صداقت، هوشمند، مقاوم و صبور  بشناسند.
رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان كردند: امروز نه تنها محبوبیت و آبرومندی ملت ایران كاهش نیافته بلكه افزایش هم پیدا كرده است ولی در مقابل، نفرت ملتها از امریكا بیشتر شده است.
حضرت آیت الله خامنه ای با تأكید بر اینكه «راز ماندگاری» نظام جمهوری اسلامی ایران بر ریل انقلاب و خطوط اصلی امام، «صراحت در اعلام مبانی و مواضع» بوده است، گفتند: به هیچ وجه نباید این صراحت و شفافیت را دربرابر دوستان و دشمنان ملت ایران از دست داد و مواضع جمهوری اسلامی ایران باید شفاف و صریح بیان شود.
ایشان تأكید كردند: «تاكتیك ها و شیوه های كار» را می توان تغییر داد اما «اصول و مبانی» باید مستحكم باقی بمانند و همین موضوع راز استحكام و پیشرفت كشور است.
رهبر انقلاب اسلامی شناخت دقیق دوستان و دشمنان انقلاب اسلامی را نیز مهم ارزیابی كردند و افزودند: دشمنان انقلاب، چند قدرت فاسد و بی آبرو در دنیا هستند اما دوستان انقلاب اسلامی، همه ملتهایی هستند كه شعارهای انقلاب و پیام ایستادگی همراه با مظلومیت ملت ایران را درك كرده اند.
حضرت آیت الله خامنه ای، «راز استحكام و اقتدار نظام اسلامی» را حمایت مردم از نظام اسلامی و پیوستگی آنان با نظام دانستند و گفتند: مسئولان امریكایی در مذاكرات با مسئولان كشور، می گویند ما به دنبال تغییر رژیم ایران نیستیم در حالیكه دروغ می گویند زیرا آنها اگر توانایی این كار را داشته باشند، لحظه ای درنگ نخواهند كرد.
ایشان افزودند: دلیل دیگر در ناتوانی امریكا در تغییر نظام اسلامی، اتكاء این نظام به ایمان ها، محبت ها و اراده های مردم است.
رهبر انقلاب اسلامی، حضور مردم در صحنه و حمایت آنان از انقلاب و شعارها و ارزشهای آن را بعد از گذشت دهها سال، در دنیا بی نظیر خواندند و تأكید كردند: در روز 22 بهمن همه خواهند دید كه ملت ایران بار دیگر در همه شهرها با استحكام به صحنه خواهد آمد و اقتدار ملی خود را به جهانیان نشان خواهد داد.
حضرت آیت الله خامنه ای همچنین، «راز موفقیت و پیشرفتهای ملت ایران» را، ایستادگی و «راز امنیت ملت» را نشان دادن اقتدار ملی دانستند و خاطرنشان كردند: یكی از مظاهر اقتدار ملی، اجتماعات عظیم مردم همچون راهپیمایی 22 بهمن و همچنین انتخابات گوناگون است و 
هنگامی كه مردم اقتدار ملی را به رخ دشمن می كشند، دیگر كاری از دست دشمن بر نمی آید.
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به اظهارات و مواضع اخیر مقامات امریكایی گفتند: این اظهارات، برای مردم ما مایه عبرت است. ملت ایران مذاكرات اخیر و اظهارنظرهای بی ادبانه امریكاییها را زیر نظر داشته باشد، تا همه ، دشمن را به خوبی بشناسند.
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به تلاش برخی برای «تغییر نظر مردم» درخصوص دشمنی امریكا، خاطرنشان كردند: در همین اظهارات، دشمنیِ دشمن و دورویی او را ببینید. امریكاییها در جلسات خصوصی با مسئولان ما به یك گونه صحبت می كنند و خارج از این جلسات، به گونه ای دیگر، این همان دورویی و نیت سوء و پلید دشمن است كه ملت باید این موارد را با دقت نظاره كند.
ایشان افزودند: این مواضع و اظهارنظرها، نشان دهنده درستی همان توصیه همیشگی به مسئولان كشور یعنی «لزوم حفظ اقتدار درونی» است و خوشبختانه مسئولان اقتصادی به این نتیجه رسیده اند كه راه برطرف كردن مشكلات، تقویت ساخت درونی است و مقدمات لازم برای این كار را آغاز كرده اند.
رهبر انقلاب اسلامی بار دیگر تأكید كردند: تنها راه حل مشكلات اقتصادی كشور، نگاه به ظرفیت های بیشمار درونی است و نه نگاه به بیرون و برداشته شدن تحریم ها. به دشمن نمی توان چشم دوخت و از دشمن نمی توان انتظار داشت.
رهبر انقلاب اسلامی همچنین با اشاره به برخی اظهارنظرهای مقامات امریكایی مبنی بر اظهار دوستی با ملت ایران، افزودند: آنها در این خصوص نیز دروغ می گویند. از یك طرف می گویند با ملت ایران دوست هستیم اما از طرف دیگر این ملت را تهدید می كنند و انتظار هم دارند كه جمهوری اسلامی از قدرت دفاعی خود بكاهد و این، واقعاً تمسخیرآمیز است.
فرمانده كل قوا تأكید كردند: ملت ایران و مسئولان در بخشهای مختلف بویژه نیروهای مسلح، به توفیق الهی، روز به روز قدرت دفاعی خود را افزایش خواهند داد.
حضرت آیت الله خامنه ای «تكیه بر نیروی داخل» را نجات دهنده كشور و زمینه ساز حل مسائل گوناگون اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی دانستند و افزودند: سیاستهای اقتصاد مقاومتی در آینده نزدیك ابلاغ خواهد شد و در پی آن، اقدامات و ساخت های لازم برای ایجاد اقتصاد مقاومتی بوجود خواهد آمد.
ایشان چند توصیه هم به مردم و مسئولان داشتند. 
توصیه اول، تأكید بر حفظ وحدت آحاد ملت، مسئولان و نخبگان و جلوگیری از مخدوش شدن متن بوسیله حواشی بود.
رهبر انقلاب اسلامی گفتند: امروز متن حركت ملت ایران، ایجاد اقتدار درونی و ایستادگی در مقابل طوفانهای مخالفت و معارضه است كه به لطف خداوند، ملت ایران همانند 35 سال گذشته این طوفانها را خنثی خواهد كرد.
حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: باید وحدت میان مردم و مسئولان از طریق اعتماد مسئولان و مدیران كشور به مردم و همچنین اعتماد مردم به مسئولان افزایش یابد.
توصیه دیگر رهبر انقلاب اسلامی ، به منتقدان دولت و همچنین مسئولان دولتی بود.
حضرت آیت الله خامنه ای، منتقدان را به انصاف و شرح صدر فراخواندند و خاطرنشان كردند: دولت، چند ماهی بیش نیست كه مسئولیت را به عهده گرفته است، باید به مسئولان فرصت داده شود كه كارها را با قدرت به پیش ببرند، ضمن آنكه منتقدین باید در قبال دولت، با شرح صدر برخورد كنند.
ایشان مسئولان دولتی را هم به شرح صدر در برابر منتقدان دعوت كردند و گفتند: همه باید به یكدیگر احترام بگذارند.
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به برخی عوامل دشمن در داخل كشور، تأكید كردند: نباید با غفلت از این عوامل، اجازه داد كه آنها از برخی نقاط ضعف استفاده و در حركت كشور خلل ایجاد كنند.
حضرت آیت الله خامنه ای تأكید كردند: همه باید با كمك یكدیگر در راه امام (ره) و مسیر اقتدار كشور، به پیش رویم و به لطف خداوند، این ملت موفق خواهد شد كه همه امور را به بهترین وجه جلو ببرد.
رهبر انقلاب اسلامی در پایان یك اطمینان خاطر هم دادند و گفتند: ملت ایران در قضیه هسته ای و در دیگر قضایا، بر دشمنان پیروز خواهد شد.
در ابتدای این دیدار امیر سرتیپ خلبان حسن شاهصفی فرمانده نیروی هوایی ارتش با تبریك ولادت امام حسن عسكری (ع) و گرامیداشت نوزدهم بهمن سالروز بیعت تاریخی همافران با امام خمینی (ره)، گزارشی از توانمندیهای داخلی و پیشرفتهای نیروی هوایی ارائه و تاكید كرد: هیچ نقطه ای برای درهم شكستن هیمنه دشمن دور از دسترس سربازان ملت نیست.
فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینكه ورشكستگان سیاسی غرب از روی میز بودن گزینه نظامی حرف می زنند تصریح كرد: هشت سال ایستادگی و تحقیر جبهه استكبار بخشی از تاریخ مشترك ما و آنهاست كه مطالعه آن را به رجزخوانان تهیدست توصیه می كنیم و یقیناً پاسخ ما قاطع، پشیمان كننده و غرور انگیز خواهد بود.

:: مرتبط با: بیانات , مناسبت , سیاسی ,
:: برچسب‌ها: دیدار فرماندهان و كاركنان نیروی هوایی ارتش ,