تبلیغات
پایگاه مقاومت بسیج حضرت رسول ص زرندیه - مطالب بهمن 1391
 
 
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، به وب سایت پایگاه مقاومت بسیج حضرت رسول(ص) خوش آمدید . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
هک سایت ((فیس بوک))
نوشته شده در شنبه 28 بهمن 1391
ساعت : 12:49 ب.ظ
نویسنده : مدیر
فیس بوك روز گذشته اعلام كرد كه هدف مجموعه‌ای از حملات سازماندهی شده از سوی هكرها قرار گرفته است اما در این میان مدعی شده كه شواهدی مبنی بر ربایش اطلاعات كاربران آن شبكه اجتماعی از سوی هكرها وجود ندارد.
به نقل از صدای روسیه، این شبكه اجتماعی در وبلاگ خود نوشته است "ماه گذشته، بخش امنیتی شبكه اجتماعی فیس بوك دریافتند كه سیستم ما هدف حمله هكرها قرار گرفته است. این حمله زمانی روی داده كه یكی از كاركنان حرفه‌ای ما از یك وب سایت توسعه دهنده تلفن همراه بازدید كرده و متوجه این مسئله شده بود."

این شبكه اجتماعی در ادامه پیام خود افزوده است "این تنها سایت ما نبوده كه هدف حملات هكرها قرار گرفته بلكه سایت‌های دیگری نیز هدف حملات مشابهی قرار گرفته‌اند." 

:: مرتبط با: اخبار ,
:: برچسب‌ها: فیس بوک , هک , اطلاعات , facebook ,
 تهاجم هالیوودی
نوشته شده در شنبه 28 بهمن 1391
ساعت : 12:26 ب.ظ
نویسنده : مدیر

:: مرتبط با: عكس ,
 ساعت : 11:42 ق.ظ
نویسنده : مدیر

 

رهبرانقلاب امروز دردیدار مردم تبریز:این كه رئیس یك قوه به خاطر  یك سند اثبات نشده دو قوه دیگر ا متهم كند، خلاف شرع و قانون  و تضییع حقوق مردم است/مردم آرامش اخلاقی و روانی  میخواهند/بنده فعلا نصیحت میكنم. رهبرانقلاب،امروز:اصل  استیضاح در مجلس غلط بود، آن هم با دلیلی كه مربوط به آن وزیر  نیست/دفاع رئیس محترم مجلس هم از خودش مقداری زیاده  روی بود و لزومی نداشت.

رهبرانقلاب،امروز: ما عقیده داریم سلاح هسته ای باید محو شود و نمیخواهیم سلاح هسته ای بسازیم اما اگر این عقیده را نداشتیم و تصمیم داشتیم كه سلاح هسته ای داشته باشیم،هیچ قدرتی نمیتوانست جلوی ما را بگیرد.

رهبرانقلاب:غرض آمریكا از دعوت به مذاكره،كار تبلیغاتی درمقابل كشورهایی است كه نسیم بیداری اسلامی درآنها وزیده است/میخواهند بگویند نظام اسلام با این سرسختی عاقبت مجبور شده باب مذاكره و مصالحه را باز كند.

رهبرانقلاب بااشاره به حضور پرشكوه مردم در 22بهمن:نمیشود گفت مردم از گرانی و مشكلات اقتصادی شكایتی ندارند،مشكلات هست،مخصوصا برای طبقات ضعیف اما این موجب نشد كه مردم بین خود و نظام اسلامی فاصله بیندازند

رهبرانقلاب:بنده مخالفم با این كارها كه یك نفر را به عنوان ضدولایت و ضدبصیرت علیهش شعار بدهند و جلسه را برهم بزنند مانند كاری كه در قم و مرقد امام اتفاق افتاد/اگر این افراد حزب اللهی و مومن هستند این كارها را نكنند.

رهبرانقلاب:بنده مخالفم با این كارها كه یك نفر را به عنوان ضدولایت و ضدبصیرت علیهش شعار بدهند و جلسه را برهم بزنند مانند كاری كه در قم و مرقد امام اتفاق افتاد/اگر این افراد حزب اللهی و مومن هستند این كارها را نكنند.

ادامه مطلب
:: مرتبط با: بیانات ,
:: برچسب‌ها: بیانات رهبر انقلاب اسلامی در دیدار مردم تبریز , ریاست جمهوری , قوه قضائیه , اختلافات بین مجلس و دولت , فاضل لاریجانی , محمود احمدی نژاد , بسیج زرندیه ,